teinpä kerran mäkilähdön 0 kelillä

ja PIRU oli irti kun meinasi huilata takana olevan auton puskuriin, onneksi selvitin tilanteen venkslaamalla rattia niin kitkarenkaat sai edes jonkinlaisen pidon märästä-jäästä.. SIINÄ olisi mennyt vakuutus bonukset harakoille kusisten pyörien takia ja olipa vielä laina-auto

suosikaa nastaa!
3413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jo riitä. Eräät saavat jotain kiksejä surkeaan elämäänsä noista provoista näköjään.

Äänestä

...jos ei vaan osaa.

Huono provo tosiaan. Sukupuuttoon kuolevien nastamuumioiden viimeisiä epätoivoisia kuolonkorinoita nämä. Nastarenkaat kielletään piakkoin, joten totutelkaa essonbaari-miehetkin jo ajatukseen mukavasta ja turvallisesta kitkarengasautoilusta, vaikka kuinka etukäteen pelottaisi.

Saadaan viimeinkin tiet kelvolliseen kuntoon, kun jyrsijät katoavat kuvioista.

Äänestä

ja PIRU oli irti kun meinasi törmätä vastaatulevan olevan auton nokkaan, onneksi selvitin tilanteen venkslaamalla rattia niin että nastarenkaat sai edes jonkinlaisen pidon märästä-jäästä.. SIINÄ olisi mennyt vakuutus bonukset harakoille kusisten pyörien takia ja olipa vielä oma-auto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kitkoilla kirjoitti:

ja PIRU oli irti kun meinasi huilata takana olevan auton puskuriin, onneksi selvitin tilanteen venkslaamalla rattia niin kitkarenkaat sai edes jonkinlaisen pidon märästä-jäästä.. SIINÄ olisi mennyt vakuutus bonukset harakoille kusisten pyörien takia ja olipa vielä laina-auto

suosikaa nastaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu