Perintö.

Perin 2 maatilaa Savosta.Taitaa olla paras myydä ne pois kun näitä palstoja lukee ,niin älyää että
jatkaa vaan yrittäjän hommia täällä eteläsuomessa!
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö vaan olis hienoo asua maalla,et taida uskaltaa muuttaa" surku".Sitten kun uskaltaisit on tietysti jo mahdollisuudet menneet, ja uudet omistajat tiloillasi. Näinhän siinä aina käy.

Äänestä

Huoleton on hevoseton poika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johannes. kirjoitti:

Perin 2 maatilaa Savosta.Taitaa olla paras myydä ne pois kun näitä palstoja lukee ,niin älyää että
jatkaa vaan yrittäjän hommia täällä eteläsuomessa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu