Super kanava paketti

junnu66

Tilatakko vai ei tässä pulma superkanava paketti lupaa 95 kanavaa josta suomenkielisiä vain 55.
Jos haluan niin niistä näkyy fullhd:nä 12kanavaa mutta pitää maksaa 19,95€/kk lol ja jos haluaa vielä koko tekstityksen niin se maksaa 29,95€/kk muuten puuttuu tekstistä kaikki konsonantit että silleen tietysti väreistä pitää maksaa erikseen ne on vaan 0,008 sentti kk/150väriä ja mun telkkari näyttää 1500000 eri väriä eli sekin vain 80€kk ai niin ja tietysti pitää maksaa kortti maksu joka on 159€kk josta myyjä ei PUHU MITÄÄN ensimmäinen kuukausi tulee tietysti ilmaiseksi jota sitten markkinoidaan 95 kanavaa ILMAISEKSI ja kun sitten lyödään kouraan vielä 5€ asennus seteli jolla saa melkein asennuksen ilman ASENNUS 395€ asentajan kilometri kulut päälle yleensä asentaja tulee pohjoisesta eteläsuomen aluelle ja toisin päin JA EIKUN KANAVAPAKETTIA TULEEN ÄKKIÄ

1

356

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hyper paketti

      Puolet halvempi, mutta paljon enemmän kanavia.Ainoo miinus on siinä,että se tulee vasta myöhemmin myyntiin, kunhan myydään nääwanhat pois.

      Eikös se tälleen mee?? Kun ihmiset aluks ostaa yhden, niin "keksitään" pikkasen parempi ja taas ihmiset ostaa... Oravanpyörä on syntynyt taas kerran.

      Mulle riittää hyvin perus kanavat, kun näitäkään ei ehdi kattoo kaikkii mitä haluu ja nauhottamista... no, eihän niitäkään kerkii kattoo ja se arkistointi on muitten hommaa.

      Eipä tää digi tekniikkakaan toimi kunnolla vieläkään, siis nykii ja pätkii. Pitäskö siis MAKSAA lisää siitä, että sais lisää toimimattomia kanavia. Kohta tulee 5 kertaa nykimistä lisää sen HD kuvan kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      117
      1597
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1458
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      35
      839
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      809
    5. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      746
    6. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      34
      708
    7. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      698
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      690
    9. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      42
      669
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      653
    Aihe