Mitä JeJoLu:n "Ihan oikeesti!!" -keskustelussa

Niin, mitä mahtoi keskustelu sisältää kun viesti on poistettu? Olen utelias-ulla.
4412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei siinä kyllä kauhean pahasti mitään sanottu, taas näistä kyseliöistä mun muistaakseni...? Mut ei siinä mitään pahaa mun mielestä ollut kyllä. Yllättävän hyvin oli asia ilmaistu...?

Äänestä
  • jos kyse oli vauvakuumeilijoista niin ihan oikein että niitä viestejä aletaan karsia pois.

    Äänestä

itse poistaa lähettämänsä viestin ja sitten katoaa koko ketju, ei siis niitä aina poistella ylläpidon toimesta.

Äänestä
  • poistin itse sen viestin kun ei tota asiallista kommenttia oikeen saapunut, kerroin vain kuinka ärsyttävää on kun ihmiset tulee kyseleen täältä että oonko raskaana ku mahaan sattuu jnejne.. eli mielipiteeni..(eikös tämä sivu oo odottajille) ;)
    tänää rv 18

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


luki? kirjoitti:

Niin, mitä mahtoi keskustelu sisältää kun viesti on poistettu? Olen utelias-ulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu