pari, kuin Pekka ja pätkä Anna tämän Larnoksen retaleen kanssa.
On noussut kovasti kusi päähän tälle sussulle kun kerjäsi Panollensa kutsun pressanlinnaan.
No,tämä tättähäärä tepastelee aikansa ja sitten on finito senverta heppoinen ura ;)
Huvittavan
12
533
Vastaukset
- aiheuttaa...
noin suurta kateutta!!!
- tulee kaikkien
aikojen suosituin naissolisti.
- Ovatko Ari-fanit
hyljänneet Arin, ja siirtyneet Anna-faneiksi? Nythän Ari tarvitsis teidän tukeanne.
- musiikin puolella.
Vaikka on niin sanotusti jäänyt varjoon. Ensi vuonna sit jännitetään, miten uudet idolit sotkevat kuvioita. Kuten Anna Abreu on melkein suoraan sanonut, että hieman pelkää.
- on kuin
majakka ja perävaunu ei paljoa tyylikkyydestä voi puhua. Vaikka parhaimmalta näyttäisivät alushousut päässä, vinkki.
Älkää taas vetäkö sitä kateuskorttia, siitähän ei ole kyse, mutta se vain tuntuu olevan ainoan puolustavan fanin ainoa argumentti;)- sinunkin tapauksessasi
> Älkää taas vetäkö sitä kateuskorttia, siitähän
> ei ole kyse, mutta se vain tuntuu olevan
> ainoan puolustavan fanin ainoa argumentti
Totta kai kateuskortti on aina hyvä selitys silloin, kun joku viettää aikaansa haukkumalla netissä muiden ihmisten ulkonäköä.
Nyt olet keksinyt pilkata niitä pareja, joissa nainen on miestä lyhyempi enemmän kuin asettamasi suurin sallittu määrä. Onpas fiksua sinulta! Mitäpä jos kävisit koripallo-otteluissa pilkkaamassa seurustelevia koripalloilijoita. - onneksi
sinunkin tapauksessasi kirjoitti:
> Älkää taas vetäkö sitä kateuskorttia, siitähän
> ei ole kyse, mutta se vain tuntuu olevan
> ainoan puolustavan fanin ainoa argumentti
Totta kai kateuskortti on aina hyvä selitys silloin, kun joku viettää aikaansa haukkumalla netissä muiden ihmisten ulkonäköä.
Nyt olet keksinyt pilkata niitä pareja, joissa nainen on miestä lyhyempi enemmän kuin asettamasi suurin sallittu määrä. Onpas fiksua sinulta! Mitäpä jos kävisit koripallo-otteluissa pilkkaamassa seurustelevia koripalloilijoita.harrasta urheilua, mutta pallosta puheenollen tuli heti mieleen Annan pää.
Tajuis nyt ottaa kassillisen alushuosuja mukaan, vois niitä kaupata siellä. Ei siltä pokkaa puutu, kehtasihan kerjätä siipiveikolleen kutsunkin. - tottakaa
onneksi kirjoitti:
harrasta urheilua, mutta pallosta puheenollen tuli heti mieleen Annan pää.
Tajuis nyt ottaa kassillisen alushuosuja mukaan, vois niitä kaupata siellä. Ei siltä pokkaa puutu, kehtasihan kerjätä siipiveikolleen kutsunkin.eikö sinua hävetä oma kirjoituksesi?
- ton kirjoittajan
tottakaa kirjoitti:
eikö sinua hävetä oma kirjoituksesi?
pitäis hävetä, eihän toi tättähääräkään tunnu häpeävän mitää. Riekkuu siellä sun täällä ja luulee olevansa maailman napa.
Mua hävettäis jos olisin tasolla missä digataan Annaa. - sehän
ton kirjoittajan kirjoitti:
pitäis hävetä, eihän toi tättähääräkään tunnu häpeävän mitää. Riekkuu siellä sun täällä ja luulee olevansa maailman napa.
Mua hävettäis jos olisin tasolla missä digataan Annaa.teis Annan ivaajis onkin suurin vika -ette osaa hävetä kirjoituksianne kun ette ees tajua miten loukkaavia olette.
- kuin omat faninsa.
sehän kirjoitti:
teis Annan ivaajis onkin suurin vika -ette osaa hävetä kirjoituksianne kun ette ees tajua miten loukkaavia olette.
Pienestä kritiikistä pitää nostaa isoa meteliä. Jos Anna olisi teidän tasolla, niin hän olisi jo muutaman kerran valitellut joiden kriitikoiden kirjoituksia.
- kuvitella
kuin omat faninsa. kirjoitti:
Pienestä kritiikistä pitää nostaa isoa meteliä. Jos Anna olisi teidän tasolla, niin hän olisi jo muutaman kerran valitellut joiden kriitikoiden kirjoituksia.
millaisia kicksejä saat Annafanien arvostelemisista. Pienet on ilot jne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 282760
Arki on paljon tylsempää
kun en voi enää ihaillen seurata työntekoasi. Hyvä puoli on se että saan nukuttua ja syötyä, ei ollut kivaa olla jatkuva302255En halua miestä joka
Havisee kuin haavan lehti kakat housussa eikä uskalla ottaa ohjia ja lähestyä naista. Niin kuin miehen kuuluu tehdä, oll2832132Keskisarja todettiin rasistiksi
Yhdenvertaisuusvaltuutetun mukaan Keskisarjan lausunnot Ylen A-Studiossa viime viikolla täyttävät rasismin määritelmän4991899- 1761847
Mikä tarve Kontulalla on paljastaa seksityötaustansa
Anna Kontula on koettu totiseksi kansanedustajaksi. Joka tosin on puolustanut aina seksityöläisiä. Mutta nyt Kontula ava3931453Sen pienen ohimenevän hetken tänään sain ihailla sua
ehkä taas joskus. Taitaa aina vuosi mennä, kun eteen ilmaannut. Mieheltä naiselle.91332Olitkohan koskaan
yhtä optimistinen kuin minä siitä, että jonain päivänä olisimme vielä yhdessä? Vai uskoinkohan minä yksinäni siihen, jos861159Ensitreffit alttarilla: Heti outo ratkaisu uusilta asiantuntijoilta: "On tehty reippaitakin..."
Ensitreffit alttarilla uudistui ja mukana on kaksi uutta asiantuntijaa: Joonas Pesonen ja Iida Mäkikallio. Kari Kanala j151124- 931069