Kimi on kuin mahtava panssarivaunu!

Mutisee kuin kiven yli jyräävä sonni, panssarivaununomaisesti köristen!
Formulakuskien tod. kulmakivi, jos mikä! Hyvä Räikkönen!
5479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kimi onkin Suomalainen mies, ei höpötä turhia vaan kulkee omia teitään. Ihailen hänen tyyneyttään kaikissa tilanteissaa. Kimi ajaa vielä mestaruuteen ja jos ei niin, mitäs sit . Hän on tinannut jo omaisuuden joten, onnittelut.

Äänestä
  • omaisuuden tienaamisesta! Kyseessä on kuitenkin pelkkä ratinkääntäjä, jonka fyysinen kunto on heikko!!!

    Äänestä

  • cxv xcvcxxcv x kirjoitti:

    omaisuuden tienaamisesta! Kyseessä on kuitenkin pelkkä ratinkääntäjä, jonka fyysinen kunto on heikko!!!

    Että joku voi olla noin yksinkertainen.

    Äänestä

  • Voe voeeeeeeeeeee kirjoitti:

    Että joku voi olla noin yksinkertainen.

    yksinkertainen? siitä en ole varma, fysiikka on surkea, se on varma!!!

    Äänestä

  • kun meni tinaamaan koko omaisuutensa, onneksi olkoon!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fanii kirjoitti:

Mutisee kuin kiven yli jyräävä sonni, panssarivaununomaisesti köristen!
Formulakuskien tod. kulmakivi, jos mikä! Hyvä Räikkönen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu