Tänään Onnelassa

Olin tänään Ke Onnelassa klo 01:30 ulkomaalainen mies löi suomalaista tuopilla päähän. Erittäin iso haava naamassa. Paikalle tuli ambulanssi ja poliisi.

Eteisesssä lyöjä naureskeli ja uhkaili kaikki todistajia. Hänet talutettiin poliisiautoon. Tuntomerkit: tumma normaalivartoinen hiukset niskaan asti.

Näin Suomessa. Ulkomaalaisuus rikastuttaa meitä.
6970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

iso mies.Ollaan otettu yhteen niin "arjalaisten" kuin muittenkin kanssa joskus ja turpiinkin on tullut molemmilta mutta ei mulla mitään kaunaa ole jäänyt ketään kohtaan.Ittessä on yleensä syy ollut.

Äänestä
  • Siis välimeren tumma.

    Äänestä

Ite on varmaan alottanut koko jupakan sit itketään aivottomille portsareille ja lopuksi vielä rahastetaan poliisit paikalle ja oikeuteen

Äänestä

olisi tapahtunut ainolanpuistossa olisi tämä uhri takuulla myös raiskattu!! On suuri kynnys mennä tekemään miehenä rikosilmoitusta raiskauksesta!! Tämä on tosi juttu!!

Äänestä

taas joku tampio blondi rakastunut kesälomareissulla ,mennyt typeryyttään naimisiin, maksanut miehen suomeen, äijä käynyt huorissa ja maksattanut kaiken typerällä suomalaisella akalla.
Kyllä suomalaiset akat on typerii.

Äänestä
  • miks syytät Jotain Suomalaista. koska saattaahanse olla myös joku onneton välimeren tai turkkilais Tampio. joka on menny vOkotteleen Suomalaista naista et sais Raiskata sen. ja ku ei onnistunnu siinnä niin päätti pätkiä tuopilla päähän ja uhkaili sen jälkeen kaikkia jotka siinnä Likellä sattu vaan olemaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


asdf-71 kirjoitti:

Olin tänään Ke Onnelassa klo 01:30 ulkomaalainen mies löi suomalaista tuopilla päähän. Erittäin iso haava naamassa. Paikalle tuli ambulanssi ja poliisi.

Eteisesssä lyöjä naureskeli ja uhkaili kaikki todistajia. Hänet talutettiin poliisiautoon. Tuntomerkit: tumma normaalivartoinen hiukset niskaan asti.

Näin Suomessa. Ulkomaalaisuus rikastuttaa meitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu