Islam osoitti taas kerran

sadoille ihmisille Intiassa.

Ja tuota kutsutaan uskonnoksi?
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jeesus varoitti valheen isasta joka tulee rauhanenkelina.

ja nayttaa tosiaan molevan eta nsuvaisevaisetr ihmiset iskovatb noita muslimeja.

Ne ovat posssessed, eika ne nae siina mitaan vaaraa kun tappavat huikseen viattomia ihmisia

muutaman neitsyen takia. Ne ei edes tajua ettei niilla neitsyeila ole mitaan virkaa kun munat on lentaneet taivaaan tuuliin.

HALUATKO TULLA POSSESSED?=LIITY ISKLAMIIN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähimmäisenrakkauttaan kirjoitti:

sadoille ihmisille Intiassa.

Ja tuota kutsutaan uskonnoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu