BB-MIAN KAIKKI SEKSIKUVAT

31830
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suurin osa BB-muijista on ala-arvoista karjaa,
jonka saa juottamalla paljastelemaan itseään,
tappelemaan ja naimaan kaikkien kanssa.Ei mitään
kunnon naisia.

Äänestä
  • mutta et voi väittää ettektkö panis niitä kaikkii

    Äänestä

  • niinpäsaatana kirjoitti:

    mutta et voi väittää ettektkö panis niitä kaikkii

    Se Henna on ruma ja naamasta ihan läski.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


löytyy.täältä kirjoitti:

nyt

http://www.hymy.fi/kuvat-ja-videot/silmanruokaa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu