muut olette.Täällä jonkin räppänämerkin myyntiedustaja kirjoittelee aivan paskaa ladasta(ei mitään perää)ihmettelen,että viitsii.Edistäisi van oman paskansa myyntiä,niinkauan kuin niitä vielä myydään
olen kiinnittänyt huomiota
seuraavaan asiaan,mitä mieltä
6233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
En ole huomannut että täällä kirjoiteltaisiin muuta kuin Ladasta. Paitsi ReiskaS kirjoittelee ihailemistaan merkeistä Toyotasta ja Mersuista.
Sitä mukaa kun muutaman räppänämerkin myynti on laskenut, niin sitä enemmän täällä on suoranaisesti valehdeltu Ladasta sitä ja tätä. Ladaa pidetään pahana kilpailijana räppänäleireissä. Lada kun on edullinen ostaa, halvat ja varmat kilometrit odottamaasa uutta omistajaa. Toista se on räppänässä. Huoltovalot tuikkivat kuin diskon valot.
Tosi on ettei ladassa huoltovalot pala, ne kun eivät toimi nekään
olet tehnyt aivan oikean havainnon. Kun Lada on näin hieno auto, niin miksi et auttanut kaveria http://keskustelu.suomi24.fi/autoilu_show.fcgi?category=95&conference=590&posting=22000000039618998neuvoillasi?
Yhdestä autosta kuukaudessa ei ole paljoa varaa laskea. ReiskaS:n ahkera työ ladistien leimaamisessa täydellisiksi idiooteiksi tuottaa tulosta.
on kysymyksessä. Tuskin kuitenkaan Tojo. Sehän on maailman myydyin automerkki. Ei tarvitse Tojomyyjän olla huolissaan. Olisikohan sitten Pösö.