Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Rehellisesti iso

Rehdisti voin sanoa, että penikseni on 29cm! Ja naiset ulvoo nautinnosta kun paksu penikseni levittää pillun äärimmilleen.

Vain lihavat naiset ottaa säälistä pientä penistä sisäänsä.
72798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toi 29 on aika mahdotonta, ellei ole joku luonnon oikku...

Äänestä

Tässä tilastotietoa, joka on todistettu paikkansapitäväksi..

Milanon yliopisto on tehnyt eu:n pyynnöstä tutkimuksen penisten koosta. Syynä kondomiteollisuuden pyynnöt sekä eu:lle tulvivat valitukset kondomien riittämättömästä koosta.

Koko tutkimus on luettavissa Milanon yliopiston verkkosivuilta..

http://www.unimib.it/

Lyhyt yhteenveto Laura Circolarin tekemästä tutkimuksesta.

Otanta oli yli 90 000 miestä, yli 18 -vuotiaista tasaisesti kaikista eu maista.

Penisten pituuksissa päästiin seuraaviin tuloksiin.

Keskimitta 32cm
Alle 18cm penis löytyy noin 1% miehistä
Alle 19cm vain 2% miehistä
Yli 28cm noin 30% miehistä
Yli 32cm noin 40% miehistä
Yli 48cm noin 10% miehistä.

Tässä karkeasti pituudet, tarkemmat tiedot löytyy todellakin tuolta em. mainitulta verkkosivulta..

Eli tässä on nyt faktaa ja voimme lopettaa keskustelun siitä, että keskimitta olisi jotain 13-15cm..

Äänestä
  • ... sonninen paskalla netissä.

    Äänestä

mä olen miesten suosiossa ulkonäköni takia mutta voin sanoa että noin isoa en huolisi sisälleni sehän hajottaa mut niin että panna ei voisi kuukauteen. ei, ei... sun täytyy etsiä iso pillusia naisia.

Äänestä

Otan osaa jos on noin iso. Mulla n18-19 cm ja osuu lähes aina ratsastaessa ja takaapäin pohjaan mikä sattuu itteenikin. Ja naiset on itekki sanonu, ettei liian syvälle tai sattuu. Ne naiset varmaan ulvoo kivusta, jos nussit kunnolla. Luulis suhunkin sattuvan nii paljon, ettet voi painaa loppuun asti. Vaikuttaa fiktiolle.

Äänestä

Itselläni on 40cm, joten tollaiset pikkumunat voi heittää roskiin. Kukaan ei sua halua.

Äänestä

heippa,jos olisit kiinnostunut tulemaan joskus antamaan vaimolleni niin ota yhteyttä,vaimoni on pieni,c kupilla.vastaile

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varrusteltu. kirjoitti:

Rehdisti voin sanoa, että penikseni on 29cm! Ja naiset ulvoo nautinnosta kun paksu penikseni levittää pillun äärimmilleen.

Vain lihavat naiset ottaa säälistä pientä penistä sisäänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu