Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

karvat

Me kummatkin sukupuolet ollaan luotu jollain tavalla karvallesexi. Jos sitä haluaa trimmata tai leikata niin eiks se ole vähän kun parturissa käynti? Itse tykkään kolmiosta, ei posliinista
21204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaa no mun mielestä taas posliini on älyttömän paljon seksikkäämpi kuin mikään muu tyyli ajella niitä. Mut semmost se on, toiset tykkää mummosta ja toiset aasista.

Äänestä

Itse taidan olla siivoton hippi kun en ajele alakertaa enkä yleensä sääriäkään. Kainaloita kyllä viikoittain ettei haisisi ja parturissa en ole käynyt vuosiin :D En nypi kulmakarvojakaan...

Silti kelpaan.

:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


benguela kirjoitti:

Me kummatkin sukupuolet ollaan luotu jollain tavalla karvallesexi. Jos sitä haluaa trimmata tai leikata niin eiks se ole vähän kun parturissa käynti? Itse tykkään kolmiosta, ei posliinista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu