Puoluekokous taas Kokkolassa?

Puoluehallitusta lähellä olevat tahot ovat kertoneet, että persujen seuraavakin puoluekokous pidetään Pohjanmaalla, "taktisista syistä". Junttalistat pyörivät ja rotupiirit vievät jälleen kerran kaiken jaettavan? Outoa.

I-S mies
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rami lähtee Eu-vaaliehdokkaaksi ja Saarakkala nousee Arkadianmäelle.
Pohjanmaan juntta varmistaa henkilöstövalintojen osalta näennäisdemokratian sujavan Oulun mallin mukaan.
Mikäli olet väärää geeniperimää,ts.Karjalaista sukujuurta,ei uksi vallan kammareihin aukea.

Soinin-Vistbackan armotonta oikeistalaisrasismi linjaa arvostelematta ryömiskelevät ja etuoikeutetut siipeilijät päässevät noussemaan vihreälle oksalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Junttalista,,, kirjoitti:

Puoluehallitusta lähellä olevat tahot ovat kertoneet, että persujen seuraavakin puoluekokous pidetään Pohjanmaalla, "taktisista syistä". Junttalistat pyörivät ja rotupiirit vievät jälleen kerran kaiken jaettavan? Outoa.

I-S mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu