Hard Boiled

Onko tuo hyvä, kannattaako ostaa?
http://www.imdb.com/title/tt0104684/
3519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

parempia. Silti loistopauketta!

Äänestä
  • Kaukana B-luokan elokuvista, nämä on taidetta.

    Äänestä

  • Mr.White kirjoitti:

    Kaukana B-luokan elokuvista, nämä on taidetta.

    edellisten kanssa, kyllä kannattaa ostaa, lainata tai varastaa! (En sanonut että yhdyn edellisiin, koska se kuulostaisi pervolta)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko hyvä? kirjoitti:

Onko tuo hyvä, kannattaako ostaa?
http://www.imdb.com/title/tt0104684/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu