Kalat M ja Neitsyt N???

Kalat (M) Neitsyt (N), onnistuuko,
onko kokemuksia?
3597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja Ystävinä parhaiten.

Äänestä

Jokin vetää neitsyitä ja kaloja yhteen.. Omalle kohdalle on sattunut peräjälkeen kaksi kalamiestä. Saman oloisia,haluavat pitää oman elämänsä, ottavat yhteyttä ja hellivät silloin kuin heille sopii. Ovat oikein Herrasmiehiä niin halutessaan. En kuitenkaan osaa ajatella että suhteesta joskus tulisi pysyvää

Äänestä

jos todella haluat niin koita vaan, mutta sydämmesi tulee särkymään...
kalat ja neitsyt on yhtäsuurikuin turmio!
...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnistuuko kirjoitti:

Kalat (M) Neitsyt (N), onnistuuko,
onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu