Kalinaisen hyväntekeväisyyshuutokauppa

alle 8 euroa hintana tuosta lortosta...eipä sillä vielä kuuhun mennä eikä nälänhätää poisteta :D
Menis nyt vitun lunttu johonkin pimentoon ettei munaa itseään enempää....................
2381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tolla sun lausumalla päset oikeuteen ja kailinainen rahastaa sut tyhjäksi kunnianloukkaus syytteellä!

Äänestä

Musta törkeintä kuitenkin oli,että se meni sen
pelaajan ja sen muijan väliin.Tollasille naisille
on oma nimikin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BUAHHAHAHAA kirjoitti:

alle 8 euroa hintana tuosta lortosta...eipä sillä vielä kuuhun mennä eikä nälänhätää poisteta :D
Menis nyt vitun lunttu johonkin pimentoon ettei munaa itseään enempää....................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu