siis edelleenkin,

jos näin suoraan saan kysyä, niin kumman sinä meistä oikeasti ottaisit??..ethän sinä tosissasi voi molempiin olla ihastunut?
---------------------------------------------
anteeksi, teki mieli vain laittaa tämmöinen viesti tänne..vastaat sitten tai et!


;}
61016
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oikean puolimmainen on tietysti se oikea.

Äänestä

pitemmän (0=

Äänestä

Molemmat, mutta vain hetkeksi.

Äänestä
  • sitten saat kyllä suksia hevonkuuseen ;D

    !!

    Äänestä

ihastunut....älä ole turhaan mustasukkainen=)

Äänestä
  • blondi, en ;} !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehelle vaan kirjoitti:

jos näin suoraan saan kysyä, niin kumman sinä meistä oikeasti ottaisit??..ethän sinä tosissasi voi molempiin olla ihastunut?
---------------------------------------------
anteeksi, teki mieli vain laittaa tämmöinen viesti tänne..vastaat sitten tai et!


;}

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu