Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Klitoriskiihotin

Hei,

Mitä klitoriskiihotinta suosittelisitte "aloittelijalle"? Tehoa täytyis löytyä... Nettikauppoja näyttää olevan pilvin pimein, mistä saa edullisesti ja suht nopeaa?
Kiitos :)
11161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis miksi sellainen pitää ostaa. Kun ilmaiseksikin saa.

Omat sormet ovat ihan hyvät.

Ja sit sähköhammasharja, etenkin Brauni. Vanhan pehmenneen harjan päälle elmua ja hiukkasen kostutusta ja johan varpaistakin kynnet tuntuvat lentävän! Tuhannesti parempi kuin yksikään kaupallinen tuote.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehokaskin kirjoitti:

Hei,

Mitä klitoriskiihotinta suosittelisitte "aloittelijalle"? Tehoa täytyis löytyä... Nettikauppoja näyttää olevan pilvin pimein, mistä saa edullisesti ja suht nopeaa?
Kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu