Vaikuttaako Perussuomalaisten riveissä henkilöitä, jotka ovat tai ovat joskus olleet jollain tavalla kytköksissä Olavi Mäenpäähän ja/tai Väinö Kuismaan?
Kuisma-yhteys kiinnostaa erityisesti, onhan hän kuuluisan fasistin ja rasistin Pekka Siitoimen perustaman Kansallinen Rintama-järjestön ex-puheenjohtaja.
Kiitos jo etukäteen asiallisista vastauksistanne.
Kuisma-yhteys kiinnostaa erityisesti, onhan hän kuuluisan fasistin ja rasistin Pekka Siitoimen perustaman Kansallinen Rintama-järjestön ex-puheenjohtaja.
Kiitos jo etukäteen asiallisista vastauksistanne.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Me kaikki persut,(lue nazit),ollaan Pekka Siitti...
eiku Siitoimesta lähtöisin,tai ainaski samaa mieltä tai siis on kytköjä tai jotain. Kauhee ku sä kysyt tommosii vaikeit jutskii.
Mut kivat sulle sun asiallisesta kysymyksestä.
voin nimittäin luvata että jatkossa media tulee esittämään aika lailla samantyyppisiä kysymyksiä kuin ketjun avaus.
mä en kato,lue hesarii, iltistä,enkä kato YLE:n ohjelmii,enkä tota muuta suomi mediaa. Mut kauheit noi nazit. mikä media se niinku sua kiinnostaa??
ONX se niinku toi BB.tai jotain?? lähetsä mun kanssa kerää voikukkia tai jotain???
ja hallituksessa on lähes puolet SS:n jäseniä.
"Puolueessa ei ole oikeistosiipeä" -vakuuttaa vanha Vistbacka. Totta! Ei ole siipeä, vaan koko persupuolue tanssii äärioikeistolaisten pillin mukaan.
NE SIENET EIVÄT OLE SYÖTÄVÄKSI KELPAAVIA MITÄ VOIKUKKAKEDOLLA ON
nuoria, mutta pian hänen on väistyttävä, sillä UUSI JOHTAJA hengittää taustalla jo niskaan....
http://www.adolfthegreat.com/site/fileadmin/Image_Archive/Personalities/Hitler-A/Children/Hitler_20April1945.jpg