autokouluun..?

sattui menee 153km-h 8okm alueella tutkaan tyhjällä kehä3 ja nyt oikeuden päätöstä odotellaan..mietin vain mikähän on se aika kortitta et autokoulu kutsuisi..oli moottoripyörä alla ja joku autoilija ihan perässä...kunnes hermot meni ja sit olikin tutka..
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaikka auton/muun alla olevan pelin hallinta olisikin kunnossa,useimmiten pettää liikennekäyttäytyminen tahi oman tilan hallinta. Näin se on näppylät.

Äänestä

joudu vaan joudut uusimaan inssin teoriakokeen jotka maksaa yhteensä n 50e.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lipes kirjoitti:

sattui menee 153km-h 8okm alueella tutkaan tyhjällä kehä3 ja nyt oikeuden päätöstä odotellaan..mietin vain mikähän on se aika kortitta et autokoulu kutsuisi..oli moottoripyörä alla ja joku autoilija ihan perässä...kunnes hermot meni ja sit olikin tutka..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu