ja sovittiin että tunti ja 500 euroa. Kun ei oikein onnistunut hommat niin en maksanut mitään. Kaapin kokoinen hirmu oli eteisessä vastassa ja otti 300 euroa tyhjästä ja vetosi sopimukseen? Kävelin suoraan poliisiasemalle ja vetosin Parkcomin tapaukseen. Poliisit nauroi minut ulos ja olen nyt yhtä saantia ja 300 eur köyhempi saatana. Mutta huomenna marssin tekemään rikosilmoituksen uudelleen ja raastuvassa nähdään. Vapautan kaikki maailman bordellissa käynneet vastuusta ja olen sankari. Lakia tuohon ei tule takuulla ikinä, se on vaan hyvä.
kävin bordellissa
haastan raastupaan
3315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä se taitaa olla niin, että toisin kuin sakkofirmojen kohdalla, tuossa sinun esimerkkitapauksessasi oman käden oikeus olisi johtanut parempaan lopputulokseen kuin tuollainen epämääräinen yksityinen palvelu.
Etkä muista kuka se olisi voinut olla. Eikä sitä paitsi millään gorilloilla ole oikeutta määrätä rangaistusluonteisia maksuja ja heittää ketään ulos. Selkeä virkavallan anastus kyseessä. Käräjille.
Veit kuitenkin huoran ajan ja estit hänen liiketoimintaansa. 500 ajasta ja toinen huoran täyttämättä jättämistäsi toiveista olisi ollut oikein.