Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

dogging-pari

heips
perjantai iltana ajelemme joko joensuu-kuopio tai joensuu-ilomantsi suuntaan sopivalle levikille joskus 22 jälkeen....katsele sinistä farmari-autoa.

ps. toinen pari olisi tosi kiva ylläri :)
2790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos kuopion suunnalla niin passaa tulla katseleen...

Äänestä

kiitokset teille kahdelle uskalikolle paikalle saapumisesta...ja anteeksi jos tuli sotkuista jälkeä, mutta pesukonehan on keksitty :)

uusimme taas joskus...

farkkupassat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JNS 5.12 kirjoitti:

heips
perjantai iltana ajelemme joko joensuu-kuopio tai joensuu-ilomantsi suuntaan sopivalle levikille joskus 22 jälkeen....katsele sinistä farmari-autoa.

ps. toinen pari olisi tosi kiva ylläri :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu