Pikkusenko

on sipo

tuo uus tunderpirtti! WAUTSI WAU! Kyykkyyn kaikki roxetit sun muut jotka leikkii olevansa tehokkaita. Tunderprtillä syän aamupalaksi roxetteja ja veerodeja..

9

2077

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saippuaa ?

      Näyttää ihan joltain wc raikastimelta.

    • kes63

      kun eillen lehdessä kuvan näin ja vähän tietoja. Näyttää just sopivan riisutulta eli vois jopa aatella Bonnen vaihtaa... ehkä... Toivottavasti joku versio nähdään MP-messuilla, että sais vähän fiilistellä istumista :)

    • kilpailija luonne

      miten on...kusetteleeko näillä iso koneisilla triumpeilla jonkun kunnon 1000-1200 kyykyn?? lähdössä/kulkevuudessa?? kertokaas??

      • vastauksenhan...

        löydät kysymykseesi: you tube ja hauksi rocketIII vas hayabusa.


      • tottakai
        vastauksenhan... kirjoitti:

        löydät kysymykseesi: you tube ja hauksi rocketIII vas hayabusa.

        onhan nuo rocketit ja muut tehokkaat kustomit räyhäköitä pyöriä mutta kyllä 1000-1300 kyykyt voittaa...totuus on se ja busalla ja zzr_llä on vielä ajo-ominaisuuksiakin 300 vauhdissa..tällä nyt ei ole tarkoitus mollata triump/kustom harrastajia, kaksi täysin eri tyylisuunnan/lajin pyörää ja jokainen ostaa pyöränsä käyttötarkoituksen mukaan


      • kylläkin...
        tottakai kirjoitti:

        onhan nuo rocketit ja muut tehokkaat kustomit räyhäköitä pyöriä mutta kyllä 1000-1300 kyykyt voittaa...totuus on se ja busalla ja zzr_llä on vielä ajo-ominaisuuksiakin 300 vauhdissa..tällä nyt ei ole tarkoitus mollata triump/kustom harrastajia, kaksi täysin eri tyylisuunnan/lajin pyörää ja jokainen ostaa pyöränsä käyttötarkoituksen mukaan

        rocketti ottavan voiton kiihdytyksessä mutta ilman katteita on selvääkin selvempää että loppunopeudessa häviää!!! ja harvemmimpa noita täystehoja suomessa tarttee millään pyörällä!!! eikä liian kovasta vauhdista enää nauti!!!


    • Orimattilan Jymy

      Olis toivonut edes jotain omaperäisyyttä tuohonkin. Ei erotu kilpailijoista,

      • on kuin

        dynan kopio. Muuten kyllä nätti.


      • bergsman
        on kuin kirjoitti:

        dynan kopio. Muuten kyllä nätti.

        Onhan siinä nyt "hieman" erilainen moottori ;-))


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      93
      2576
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      96
      1574
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1495
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1218
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      976
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      953
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      41
      872
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      114
      860
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      803
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      726
    Aihe