Mikä mielestäsi

on ns. turhake tässä joulunajan hössötyksessä ?
8499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ajatuksiin.

Äänestä
  • lol =))

    Äänestä

  • ...eikös tässä nyt kysytty jotain???????

    Äänestä

  • totanoinniin.... kirjoitti:

    ...eikös tässä nyt kysytty jotain???????

    että minkä katsot turhaksi/ turhakkeeksi..tässä jouluhössötyksessä.

    Äänestä

tirri-timon mielestä.

Äänestä

turhin on aikuisten joululahja hössötys.Jokainen ostaa sitä mukaan kun tarvii.Usein käy niin, että saa turhaa , joka sitten menee kaapin uumeniin.
Lapset on aivan erikseen:) niillehän kyseinen juhla on.Malttia siis ostoksiin.Jouluna hyvää ruokaa ja yhdessäoloa hiljentymisineen.

Äänestä

mallia pure, jonka eilen tilasin netistä. Saakohan tuohon mehuja haapaveeltä?

Äänestä

kiltteys on hanurista,ollaan muka kilttejä
yhteen aikaan vuojesta...muu aika vuojesta
tehhään syntiä taikka kolttosia...hihi!1!1!11!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emmax kirjoitti:

on ns. turhake tässä joulunajan hössötyksessä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu