Eikä, en osaa enää päättää mikä tunne tämä on. Olen kyllä niin selvästi ihastunut, mutta miksen voi koskaan tuntea näitä tunteita oikeita ihmisiä kohtaan??? Siis aina, AINA, joku ihan väärä tyyppi. Ne, joiden kanssa luontevasti sattuu juttusille ei vaan kiinnosta tai sitten niissäkin on joku muu este. Sitten nämä väärät ihastukset vielä jotenkin kummallisesti tavalla tai toisella päätyy mun lähettyville muttei kuitenkaan riittävän lähelle ja saan kaikenlaisia turhia stressireaktioita. Oon 20 enkä ikinä löydä ketään. Sori nyt vaan kun avaudun tänne mut ku ei mistään edes saa kauniita ja halpoja päiväkirjoja.
Eniten vituttaa
kaikki!
2439
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
koska sä laitoit ikäsi. Näin kukaan ei sulle turhaan kirjoittele ja luule sinua joksikin toiseksi.
Olet ehdottomasti tämän palstan fiksuimpia ihmisiä kun älysit laittaa itsestäsi noin tunnistettavaa tietoa. Ikä on loistava juttu!
Ottakaa te muut mallia nuoresta fiksusta ihmisestä.
Niin jos kuitenkin ne sinun "väärät ihastukset" osoittautuu oikeiksi niin mten sit suu pannaan?Voi kuule sulla on vielä koko ikä aikaa ihastua ja rakastua!!MOIKKA!