Miksi Anna ärjyy yleisölleen: taputtakaa! kädet ilmaan! korkeammalle! käsiä yhteen! huutakaa! kovempaa!
Jos artisti on hyvä, ei hänen tarvitse koko ajan käskyttää yleisöään, sillä yleisö reagoi muutenkin. Tietenkin 5-10 vuotiaat Anna-fanit eivät ehkä osaa normaalia keikkakäyttäytymistä. Tuollainen yleisölle ärjyminen kuulostaa vaan aika ikävältä ja säälittävältä. Anna voisi ryhtyä jumppaohjaajaksi tai hakeutua armeijaan äkseeraamaan.
Esiintymisasuksi kannattaisi valita asu mikä pysyy päällä, ettei tarvitsisi koko ajan korjata rintavarustustaan. Mustat rintsikan olkaimet on kanssa ruman näköiset, kun on selästä avoin mekko. Miksiköhän Anna ei käytä näkymättömiä olkaimia.
Miksi Anna ärjyy
keikoillaan?
3
495
Vastaukset
- kun se
on valtakunnan poppariprinsessa ja saa tehdä mitä haluu tai sille tulee pahamieli.
Muilla artistien kohdalla luettelemasi yleisön reaktiot tulevat spontaanisti. - ei .
muuten osaa laulaa, nini sitten pitää yrittää rääkyä, mutta rintsikat on sitä varten että ihmiset tietäis että ehkäpä silläkin on murrosikä alkanut.
- liru liri lori
Koska Anna on PISSIS eli PISSALIISA.!Sen mielestä se on cool ja siistii!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t846995- 353771
- 443288
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402512- 2052230
- 1222172
- 402162
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292109Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241818- 401689