Hallo,
Missä vika, kun ei ole miestä näkynyt ? Työkiireitäkö vaan ? - Vai... Ei kai vain Täti-Harlekiini onnistunut säikäyttämään nuorta miestä ?! "Oi miks ei saavu noutamaan tuo prinssi uljas nuori sadun ihmemaan..." - Siis se olit sittenkin Sinä ! Gotcha :0)
Missä vika, kun ei ole miestä näkynyt ? Työkiireitäkö vaan ? - Vai... Ei kai vain Täti-Harlekiini onnistunut säikäyttämään nuorta miestä ?! "Oi miks ei saavu noutamaan tuo prinssi uljas nuori sadun ihmemaan..." - Siis se olit sittenkin Sinä ! Gotcha :0)
Vastaukset 17
Vanhimmat
noutaa? :)
Tiedät kyllä mistä mut löytää ! Tervetuloa virka-aikana :)
...Täti-Harlekiini on seuraavan kerran tavattavissa?
Yleensä arkisin klo 9-16, mutta joskus saatamme olla paikalla jo klo 6, 7 tai 8 ja sulkea vasta klo 17, 18 tai 19. - Joskus olemme paikalla jopa klo 24 asti. Joskus taas olemme iltapäivän asioilla, ja joskus saatamme olla myös aamupäivän poissa... Mutta tummalle miehelle ovet ovat aina avoinna :0)
Tätikäki ottaa itseäsi niskasta kiinni, hommata tukevammat rintaliivit ja etsiä itsellesi ihan oma mies.
Ja jättää perheenisät rauhaan ja hankkia oma elämä.
Ilmassa on selvästi negatiivista energiaa...
jatkanut vastailua mun puolesta... :) Tähän asti kirjoitin minä...
...ettei kuullostanut tutulta :)
selvän vinkin, tekisin varmasti jotain... :)
Niin mitähän se "jotakin" mahtaa pitää sisällään :) ??
se varmasti pitäisi, sisällään jotain. Paha sanoa toimin aina tilanteen mukaan... En suunnittele etukäteen, kaikki tulee jostain... :)
Kertoisin varmasti mitä tunnen ja ajattelen, ehkä ehdottaisin, jotain... :)
Menen nukkumaan, kauniita unia... Älähän usko kaikkea mitä täältä, palstoilta luet, moni on täällä vaan siitä ilosta, ettei omassa elämässä ole minkäänlaista sisältöä, kiva kirjoitella ketjuihin kaikkea, ehkä kokea olevansa kaivattu ja rakastettu sitä kautta? Mene ja tiedä, mitä hullujen päässä liikkuu... Älä masennu, varmasti tunteet on molemminpuolisia.
Idea onkin se, että hänellä on etuajo-oikeus, joka ehtii tänne ensin kirjoittaa... :) Siis, JOS olisit HÄN, niin mieti sitä, mitä olen sanonut ja tehnyt, unohda se kaikki ja aloita alusta, kuin ei olisi koskaan ennen tavattukaan. - Selkeät toimintaohjeet, eikö totta :0) ?!
Vastasin sit tänne, koska jatkoit :) Kiitos neuvoista ! Näkyykö niin selvästi, että minulla on vielä tallella lapsenusko toisten ihmisten vilpittömyyteen... :) Taidat olla selvännäkijä sinäkin ! Mutta siis; hyvät yöt !
Miksi oikeastaan menet aina niin ajoissa nukkumaan ? Aikainen herätys ilmeisesti... - No, sehän ei estä minua kirjoittamasta tuntemattomalle :)
Niin, siis JOS tämä tunne olisi molemminpuolinen, Sinä olisit varmaan antanut siitä jo selvemmän merkin, eikö ? Vai leikitkö vain ? - Tiedätkös, en oikeastaan pidä kiusoittelusta. - Tällainen anonyymi kirjeenvaihto vielä menettelee, mutta todellisuudessa en oikein osaa suhtautua flirttiin, tai-mitä-se-nyt-olikaan, riittävän kepeästi. - Taidan olla aika tosikko muutenkin... Mut olet kuka olet, niin saan kai sanoa, että sait täydet pisteet sympatiasta, jota osoitit tuntemattomalle :0)
No se "selvä vinkki" tulee tässä. Ota yhteyttä siten kuinka viimeksikin, niin olen mukana :0) Sinä et ole vielä kertonutkaan totuutta omista tarkoitusperistäsi...
herätys, joskus kyllä, ei välttämättä aina. Mutta mä tykkään nukkua hyvin, ja unet on ainoa paikka missä hänet voi tavata ja hänen kanssaan olla... :) Monta kivaa unta olen nähnyt hänestä... :D
En minä osaa tehdä vihjeitä... :)
Kiinostaisi näetkö unta miehestä vai naisesta ja millaisia unia?