Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rakkauspelit tms.

Mitä tehtäviä noissa lautapeleissä on? Pariakin eri versiota kaupoissa on - tuleeko peliä pelattua yhtä kertaa useammin?
5909
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se kuule on ihan susta kiinni.

Äänestä
  • Eli kukaan ei suosittele?

    Äänestä

Minulla toimii vaimoni kanssa se kun pelaamme monopolya niin minulla alkaa tuntumaan kivalta kun voitan sen lol wut bbq

Sen jälkeen tyytyväisenä nukkumaan.
toimii!

Äänestä

Twisteriä nakuina. Ratkiriemukasta. Ja ryhmässä vielä hauskempaa.

Äänestä

kiva noita on pelata siinä pääsee melko liki vaimoa/tttöystävää..poikakaveria ketä milloinkin
vähän lisää mielikuvitusta niin tulee potkualisää suosittelen kokeileen kaikille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sopiiko joululahjaksi kirjoitti:

Mitä tehtäviä noissa lautapeleissä on? Pariakin eri versiota kaupoissa on - tuleeko peliä pelattua yhtä kertaa useammin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu