Kattelkaas vanhempienne nuoruuden kuvia ja verratkaa itseänne niihin kuviin!Ei ollut mahtavia perseitä eikä isoja mahoja!Kun syötiin pernaa ja kastiketta niin nuoret oli hoikkia ja terveitä!
pikaruokalat
lihottaaaaa
41018
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei kyl mun mielestä se on hienoo, kun nuorilla tytöillä on enemmän mahaa vyön päällä kuin minulla.. ja kyl suomalainen nainen on sitten seksikäs kaikkine liika kiloineen :/
Tarpeen olisi kyllä itse kullekin katsoa, jopa kriittisesti peiliin,varsinkin nämä pikaruuan kuluttajat.
Ja nämä valokuvien "selailut" ovat tosiaan paikallaan.
Olen kyllä myös harm./huolis. nuorestani joka on viikot poissa opiskelujen vuoksi, ja näistä vyötärömakkaroista jotka PURSUAA yli vyötärön ja joskus ohimennen nostanut sivuilta ja kysynyt mitäs nämä on..
Sekä nuorista äideistä jotka kylällä jo opastavat rattaissa olevaa jälkikasvua että missä on cokis ja ranskis sekä hampurilais paikka.
Oot kyllä aloittaja oikealla asialla,itse olen aikuisten lasten vanhempi ja muutaman isovanh. ja huolta kannan paljonkin mielessäni tästä ruokakulttuurista.
Ja Iloissani siitä kun kysyvät mitä ruokaa sä tänään teet, siis RUOKAA.
Kyllä se työkin oli raskaampaa, eikä menty autolla joka paikkaan. Siinä yhtä suuri syy kuin jollain roskaruualla. Sitä kuitenkin harvemmalla on varaa ihan päivittäin syödä.
Tallinnassa käydessäni en voi olla huomaamatta näitä muhkuja suomi-tyttöjä. Kyllä siellä katukuvassa erottaa kuka on virolainen/venäläinen tyttö ja kuka on suomi-tyttö. Suomitytön perse on ku seitsemän leivän uuni ja maha roikkuu niin et käsi ei uletu genitaalisille alueille. Mutta nää virottaret/venakot, voi kiesus mitä vartaloita, ei sellaisista voi kun unelmoida. Oma eukkokin on 160cm pitkä ja painaa vissiin 80 kg. Sellanen sohvaperuna joka ei muuta ku syö ja makaa, se ei saa enää mun viisariakaan värähtämään. Kohta pistän muijan kiertoon ja haen uuden Tallinnasta jota sitten kaikki kuolaavat täällä Kankaanpäässä.