"Susanna Kuronen rajussa kolarissa"

Tuollainen otsikko oli tänään MTV3:n Txt-tv:n etusivulla,katsoin sitten sivulta 121...
Oli peruuttanut parkkipaikalla toisen auton kylkeen. Uskomatonta uutisointia!
4451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katkesikohan ees kynsi?

Äänestä

  • Automiekkonen (alkup.) kirjoitti:

    Huomasin saman jo eilenillalla, ja rehellisesti sanoen pisti vihaksi. Tällaisella p...aotsikoinnilla kalastellaan lukijoita uutisille.

    Tämä esim. on sitten varmaan tuon kirjoittajan kanssa rinnasteinen asia Ruususen "rajulle" kolarille :

    http://www.mtv3.fi/uutiset/arkisto.shtml/arkistot/kotimaa/2004/10/322637

    Aina nuo turhien julkkiksien kolarit on rajuja meni sitten vilkun lasi tai pelti naarmuuntui.

    Äänestä

Joo, vähänkö mä nauroin kun luin sen jutun ! Hieno oli otsikko !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suppo Taalasmaa kirjoitti:

Tuollainen otsikko oli tänään MTV3:n Txt-tv:n etusivulla,katsoin sitten sivulta 121...
Oli peruuttanut parkkipaikalla toisen auton kylkeen. Uskomatonta uutisointia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu