Nykypäivässä, kokkareiden

kriittinen juttu Obamasta. Mieli on maassa, kun niin monet ilahtuivat Obaman voitosta.

Euroopan Obama-odotukset ylimitoitettuja

http://www.nykypaiva.fi/default.asp?sa=97415
178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja aikatauluihin tehdä muutoksia - kysehän on enemmänkin jo pelkästään ajatuksesta. Ja tuota Penttilää en kyllä ymmärrä, mikä asiantuntija ja missä hän oikein on ? Kähisevä joutojätkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omassa pikkulehdessä, kirjoitti:

kriittinen juttu Obamasta. Mieli on maassa, kun niin monet ilahtuivat Obaman voitosta.

Euroopan Obama-odotukset ylimitoitettuja

http://www.nykypaiva.fi/default.asp?sa=97415

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu