kutinaa ym. melkein joka menkkojen jälkee. kävin yksityisellä lääkärillä antoi kuurin mutta sama homma ku menkat oli taas ohi...papa otettu siinä kaikki ok
mitä mä teet tää on tosi v...tilanne,auttakaa!!!
voiko niitä apteekin juttuja "aina" käyttää...ei mun mielestä
mitä mä teet tää on tosi v...tilanne,auttakaa!!!
voiko niitä apteekin juttuja "aina" käyttää...ei mun mielestä
Vastaukset 2
Vanhimmat
TOI taitaa olla jo kroonista hiivatulehdusta...kandee mennä lekurille uudestaan ja pyytää estolääkitys!sillä saa hiivan kuriin kyllä...yleensä hiivatulehdus häviää kuukautisten aikana, mut ei näköjään...saattaa noi sun jatkuvat tulehdukset olla e-pillereistäkin johtuvaa...eli, käytätkö niitä?onkos sulta sokeriarvot otettu?entä emättimen ph-arvot?
Kärsein vuoden hiivasta,juoksin lääkärissä ja kokeilin kaikkea mahdollista.Käytin gyno-daktarinia joka kuukausi.Sitten se vaan loppu yks kaks.(mul tuli oireet kans menkkojen jälkeen).Toivoa on siis sullakin.