Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Observer raiskattu lapsena?

Observer on raiskattu todella väkivaltaisesti tämän ollessa matkalla kioskille ostamaan nallekarkkeja. Pusikosta hyökännyt iso karvainen mies sai helposti vammaisen lapsen kiinni.
2128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysyisin vaan että mistä tiedät noin yksityiskohtaisesti että se on ostanu nallekarkkeja, se on vammainen ja sit on puskasta joku hypänny.

Ettet vaan itse ollut se puskamies tässä skenaariossa. :D

Äänestä

ei jumalauta nää jotkut palstan vanhemmat viestit on hauskoja :DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin kundi kirjoitti:

Observer on raiskattu todella väkivaltaisesti tämän ollessa matkalla kioskille ostamaan nallekarkkeja. Pusikosta hyökännyt iso karvainen mies sai helposti vammaisen lapsen kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu