onko olemassa oikeasti naisia jotka kostuu kunnolla??siis tarkoitan housujen läpi asti
kostutteko
onko olemassa
95612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minä kyllä kostun niin että ihan jopa vähän nolotti kun suht uusi poikaystäväni löysi tiensä jalkoväliini eräänä intiiminä hetkenä ja kohtasi läpimärät farkut!
ei siinä ole mitään noloa..itse unelmoin sellaisesta naisesta päivittäin..
Tulinpa tuossa kesällä työntäneeksi käteni läpimärkään jalkoväliin. Että eiköhän noita tippuvan märkiä mirrejä sentään ole:D
kyllä vaan täältä löytyy ainakin yksi sellainen.
Eli todellakin uskon että jokainen nainen muuttuu oikean miehen käsittelyssä valuvan märäksi. On sitten tuurista kiinni löytääkö sellaista ikinä. Minä olen onnekas ja seurustelen tällä hetkellä juuri sellaisen miehen kanssa..
Vastaan kysymykseen 2014 vuonna.
Kyllä kostus housujen alta sormipanolla ja jopa neljällä.
Pullistelematta voin kertoa että yksi naisystävä keikkui kyllä vesivaurion rajoilla, housutkin välillä märkinä. Mikäs siinä, mieskuntoahan tuo vaan hiveli ja huumoria revittiin.
Minä ainaki kostun tosi herkästi,on käytettävä pikkarisuojaa kun on muuten tosi kiusallista esim,töis.jos mun rakastaja lähettää viestin alan heti kostua vaikkei mainitsisi ees mitää seksiin liittyvää.Usin käyn myös veskis ennen kun alamme touhuta koska olen jo niin märkä,että haluan kuivailla liikoi pois.En tiiä mut välillä ärsyttää tää valuminen.
Anna kastua vaan,nauti siitä ominaisuudesta että on kivaa.Seurustelin joskus naisenkanssa,joka halus rakastelun leikkivaiheessa antaa kusen tulla sänkyyn tai sohvalle tai vaikka autossa .Hänestä se kuului osana rakastelua ja opin itsekkin tykkäämään märästä sängystä.