Korvien suutelu?

uus juttu mulle

Mulla on ihan uusi mies kuvioissa. Vielä ei olla rakasteltu, mutta kyllä se ajatuksissa molemmilla on :-)) Meillä toimii kemia aivan ihanasti. Hän saa mut tosi kuumaksi suutelemalla ja olen jo nyt huomannut, että mies menee "ihan sekaisin" kun huokailen hänen korvaansa, näykin korvannipukkaa, nuolen kielenpäällä korvan reunaa ym. Uuden suhteen alussahan on aivan ihanaa kun opettelee tekemään mahdollisimman paljon hyvää toiselle, saada hänet hulluksi himosta ja räjähtämään nautintoon.. :-)

Siksipä kysyin teiltä, jotka nautitte siitä, että partnerinen suutelee/pussailee teitä korvaan, miehet erityisesti, kertokaapa mikä on korvien suutelemisessa ja näykkimisessä erityisen ihanaa? Itsellä ei oikein mielikuvitus riitä, kun en tykkää yhtään siitä että joku mun korviin kajoaa.. Mutta kiinnostaisi tietää mikä muu voisi tästä miehestä tuntua hyvältä? Ideoita ja omia kokemuksia kehiin! :-)


Kiitos!

4

3096

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tietysti

      Nännien kanssa pitää kai yleensä olla hellempi
      kuin korvien, itsellä ainakin näin.

    • Poromies

      Minusta on kiihoittavaa jos nainen suutelee korvaa. Kerran naiseni pyysi tekemään korvamerkin hänelle. No hampailla pienen teinkin, merkattua tuli, ei tatuointi ole mitään sen rinnalla. Mutta se merkkaaminen on miehen, ei naisen homma.
      Tervetuloa tytöt tänne vaikkapa lomalla ja sitten vaan peltipailakan kyytiin. Jos nätisti pyytää niin kyllä merkataan, ja on kotipuolessa likkakavereille näytettävää.

      • lekfopkp

        musta on ihanaa, ku suudellaan korvaa, se kutittaa ja muutenki. ite en oo koskaan kokeillu, ja vähän jänskättää kokeilla, ku oon niin aloittelija...:D:D:D
        millaisia neuvoja olis? :D:D:D


    • pesu samalla

      Parasta se on kun ottaa korvista kii ja nuolee koko naaman. Tulee pesukin samalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      175
      2076
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      85
      1499
    3. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      182
      1414
    4. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      12
      1192
    5. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      40
      1076
    6. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1003
    7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      42
      918
    8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      97
      875
    9. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      85
      825
    10. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      49
      795
    Aihe