rautalammilla

metsäluistelua, siitä uusi ekstriim laji jouluturisteille. Yli 260 hehraaria jäänyt tulvaveden alle, kun lonkarissakin vesi noussut 65 cm yli normaalin tason. Ei metsän omistajia paljoa naurata, kun vakuutuksessa olisi oltava tulva maininta ilmeisesti ?
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sen verta suuret metsät ettei paljon puristele metsänomistajia sielläpäin. On kato suurmaanomistajien kunta!

Äänestä

liekkö spermoo.....

Äänestä
  • ovat, joissa kasvaa pajukkua tai räkämäntyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi harrastaa kirjoitti:

metsäluistelua, siitä uusi ekstriim laji jouluturisteille. Yli 260 hehraaria jäänyt tulvaveden alle, kun lonkarissakin vesi noussut 65 cm yli normaalin tason. Ei metsän omistajia paljoa naurata, kun vakuutuksessa olisi oltava tulva maininta ilmeisesti ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu