Helsingin persujen

loikannut kokoomukseen,vieläkö suuntaus saa lisää väkeä. Hanhet kertoivat että Sademies ei kuulema saanut tuutorin paikkaa, ja Välikangaskin on liipasimella. Miten on mikä on hesan tilanne oikeesti, kertoisiko joku tietävä. (toivottavasti kps.n hörhöt eivät ole piirin vastuu henkilöinä)
5269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Ristolan Tommi, mutta hänkin sai tarpeekseen kps.n sekoiluista sekä siitä typeryydestä, mikä vaan lisääntyi persujen joukoissa. Halla-ahon rotutohtorointi ei myöskään varmaan lisännyt intoa olla persujen riveissä.

    Äänestä

   
   Aivan turhaa
Kirjoittanut: Uimis 27.12.2007 klo 21.56


Laittaa nimiini mitään provoja tällä palstalla, kuten olen aiemmin ilmoittanut, en tule tekemään töitä perussuomalaisuuden eteen, ennen kuin mätä, korruptoitunut aines on Helsingin piiristä poistunut= Välikangas, Oksman, Sademies, Ristola ja Kouvo

Äänestä
  • kontulan takakaarteesta on muutoinkin täysin turha kuvatus ja osaamaton tollikka. Sitä ei kukaan kaipaa mihinkään.

    Äänestä

eikös tuo ristola ole nyt espoolainen, joten loogistakin, että jää pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piirisihteerikin kirjoitti:

loikannut kokoomukseen,vieläkö suuntaus saa lisää väkeä. Hanhet kertoivat että Sademies ei kuulema saanut tuutorin paikkaa, ja Välikangaskin on liipasimella. Miten on mikä on hesan tilanne oikeesti, kertoisiko joku tietävä. (toivottavasti kps.n hörhöt eivät ole piirin vastuu henkilöinä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu