rv5 ja ultra

ja takaseinässä näkyi ehkä jo istukan alkua ja ruskuaispussi. Vielä ei tietystikään näkynyt onko pussissa elämää. Näkymät vastasivat viikkoja :)))
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onnea paljon odotukselle :D siitä se lähteepi

Äänestä

Mulla näkyi ultrassa tänään jo sydänäänet, tai siis näkyi kun sydän löi.. tai no joku siellä liikkui :) Olin niin suu auki että en muista miten se hoitaja sen nyt sanoi :D
Oon ihan shokissa vieläkin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työkaveri ultras kirjoitti:

ja takaseinässä näkyi ehkä jo istukan alkua ja ruskuaispussi. Vielä ei tietystikään näkynyt onko pussissa elämää. Näkymät vastasivat viikkoja :)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu