OLENKO TOIVOTON TAPAUS ???
Olen huomannut että minulla menee sukset ristiin
helposti ...skorpionin-neitsyen-härän-kalan
kanssa..joista on kokemuksia.
Lapsi- avioliitto-skorpionin kanssa.
Pitkä avioliitto neitsyen kanssa.
Kummastakin erosin yksin.
Neitsyestä vuosi sitten.
SITTEN..................
Tapasin härän...tapasin..kalan.
Meni napit vastakkain. Olivat mielenkiintoisia.
Sänkyyn en mennyt.
monia muita ennen heitä...ei kipinää.
Pari seksisuhdetta.En muista merkkejä.
Tympäännyin alkuunsa.
Toivoton tapausko,minä
AIKUINEN V - NAINEN
6
1087
Vastaukset
- kysyt niin
Kyyllää kyllä, olet Toivoton tapaus. Mitä sinä nuista jätkistä!!! Jätetään ne paskat kierot käärmeet eikä tuhlata aikaa heihin. Mieluummin mennään kirjastoon, jumppaan, kaljoille, naapuriin, ......, hmmm. vieraisiin... Aina sitä jotain keksii.
- V-N------AIKUINEN
Harrastan maalaamista ,valokuvausta ja tanssia.
Ainakin romaaneja tulee vähempi luettua.
Kaljakapakoissa en ole koskaan käynyt.
Koen ongelmakseni myös itseäni nuoremmat
miehet.Haluaisin ikäiseni.Mutta kun kaikki
minusta kiinnostuneet on 10-20 v.nuorempia.
Hyvää Joulunaikaa..
- Nouseva Skorppari Vesinainen
pitkiä aikoja (vuosia) Härän, Neitsyen ja Skorpionin
kanssa (nyt).
En sanoisi, että menee sukset ristiin, mutta Härän ja Neitsyen kanssa ei lopulta yhdessä pysytty, katsotaan nyt miten käy skorpionin kanssa.
Itselleni vaikein luonne on näistä Skorpioni, aivan järkkyä välillä tämä elo hänen kanssaan.- edelliseen
Kaikista vaikeinta on kestää Skorpionin raivonpuuskia ja kiukkua milloin mistäkin asiasta ja joka päivä. Sekä törkeää kielenkäyttöä ja muiden ihmisten jatkuvaa arvostelua. Nämä eivät tippaakaan kuulu omaan luonteeseeni ja ahdistaa (nytkin) pahasti.
Härässä taas oli ärsyttävää itsepäisyys joka asiassa ja saamattomuus parisuhteen eteen.
Neitsyt taas kulki liikaa omia polkujaan, teki aina mitä itse halusi niin kuin itse halusi, välittämättä oikeasti juuri paskaakaan toisesta osapuolesta ja hänen tunteistaan.
Alan saada tarpeekseni kaikista miehistä. Jos eroamme skorpparin kanssa, vietän loppuelämäni erittäin todennäköisesti mieluummin yksin. - naisvaaka
edelliseen kirjoitti:
Kaikista vaikeinta on kestää Skorpionin raivonpuuskia ja kiukkua milloin mistäkin asiasta ja joka päivä. Sekä törkeää kielenkäyttöä ja muiden ihmisten jatkuvaa arvostelua. Nämä eivät tippaakaan kuulu omaan luonteeseeni ja ahdistaa (nytkin) pahasti.
Härässä taas oli ärsyttävää itsepäisyys joka asiassa ja saamattomuus parisuhteen eteen.
Neitsyt taas kulki liikaa omia polkujaan, teki aina mitä itse halusi niin kuin itse halusi, välittämättä oikeasti juuri paskaakaan toisesta osapuolesta ja hänen tunteistaan.
Alan saada tarpeekseni kaikista miehistä. Jos eroamme skorpparin kanssa, vietän loppuelämäni erittäin todennäköisesti mieluummin yksin... mahdollista, että tuo neitsyt olis ollu narsistinen luonne, kuulostaa vaan niin tutulta, siis nuo piirteet. Mulla takana juuri koettu suhde narsistimieheen. Näinollen piirteet voivat löytyä kenestä tahansa horoskooppiin katsomatta.
- empä jaksa uskoa
No...jos olet sinisilmäinen ja katselet
sormiesi läpi...kaikki valheet ja etenkin
uskottomuuden.
Minä tein niin..kunnes kantoi vieraan naisen
kotiin.Kun luuli etten ollut kotona.
Ei pitänyt lupauksiaan,esim.kodinhoidosta.
Kävin töissä 6 pv.viikossa.Itse opiskeli.
Senkin minun vaatimuksestani.
Lisäksi toivottoman mustasukkainen,aiheetta.
En olisi saanut mennä edes pikkujouluun
tai työmatkoille.Kadulla aina tarkkaili,
katselenko muita,kun huomasi minua katseltavan.
Siskonsa mukaan piti seuraavan naisen aina
raskaana,että ei helposti pääsisi pois.
V-nainen- nouseva skorpioni
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061718
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271462En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931326- 621173
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101058Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111029Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216848Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57773- 122763
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728