Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ajelin juustohöylällä posliiniksi

5906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä juustohöylä on uutena terävä kuin puukko

Äänestä

Mä ostin hiljattain Gillette Fusion Powerin ja pitihän sitä kokeilla sinnekin. Hyvin toimi, mut kannattaa kyllä nipsutella ensin saksilla enimmät pois.

Äänestä

tempasin haivenet pois. Laitoin oikein kivilaikan ukkoni työkalupakista. Voi vittu kun teki kipiää, mut` kyl oli ukkoki riemuissansa

Äänestä
  • Pois mattopuukol ja toi naapuriämmä kertos vetänees ne pois iha oikial lapileukul. Hiukkase veri kyl lens Terveissii vaa täält Laitilast. Moro vaa kaikill.

    Äänestä

Joku kertoi, että kaivinkoneen kuski saa lapselta tutin suusta ja metsuri ajaa pimppakarvat moottorisahalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laastaripakkaus kirjoitti:

Tulipas mieleen kokeilla juustohöylää karvojen ajeluun...

http://www.digitoday.fi/mielipide/2008/12/18/juustohoyla-vaihtuu-lihakirveeksi/200832659/66

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu