85 Augsburg - Köln 1
1,85
89 Düsseldorf - Berlin 2
2,25
90 Ajaccio - Montpellier 2
2,60
101 AZ - FC Utrecht 1 1
1,80
Pelitapa: Tavallinen (Rivejä: 1 kpl)
Kokonaiskerroin: 19,48
Panos: 20,00 €
Hinta: 20,00 €
Toi AZ(-1)! Hullua mutta täältä tuli toi vihje noukittua. KIITOS siitä vihjaajalle.
1,85
89 Düsseldorf - Berlin 2
2,25
90 Ajaccio - Montpellier 2
2,60
101 AZ - FC Utrecht 1 1
1,80
Pelitapa: Tavallinen (Rivejä: 1 kpl)
Kokonaiskerroin: 19,48
Panos: 20,00 €
Hinta: 20,00 €
Toi AZ(-1)! Hullua mutta täältä tuli toi vihje noukittua. KIITOS siitä vihjaajalle.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei noita sun väärennettyjä lappuja kukaan usko !
Bethovenhan se oli joka sen AZ -1 vihjas ja nyt täällä kundi kehumassa itteensä kun ei muilta saanut kehuja?! Täysin säälittävä pelle et sillei hei! Tämä Bethoven- nimimerkki kun on aiemminkin käyttänyt ilta pulkassa- tokaisua, joten KIINNI JÄIT PASKA! Painu takas koloosi itkemään HOMO!
sen kävin päivällä lukemassa "Bunde" -nimimerkillä kirjoittanut vijasi tai no ehdotti paremminkin tuota AZ(-1) jo aikaisemmin päivällä!
Eli ei ollut Bhoven tai Taavetti.
Ja muuten, ilta pulkassa on kyllä yleinen sanonta eikä minkään Bethovenin tuotos. Jos teitä ottaa päähän tuo Bethovenin kirjoittelu, niin minkä takia ette käytä 15min yhden pelin scouttaamiseen ja laita niitä perusteluineen tänne, jokainen pystyy parempaan kuin Bhoven. Kyllä tänne varmasti 3-5 hyvää kohdetta ilmestyisi.
Näyttäkääpä omat taitonne ja laittakaa huomenna kohteita perusteluineen näkyviin ja olkaa parempia kuin Bhoven.
Tuo vittuilu ei meinaa tuo pelitilillenne lantin lanttia. Siinäpähän ihmettelette miksei esim. teppo.moi tai joku muu hyvä vihjaaja halua omia kohteitaan tänne laittaa. Kuka nyt teille haluaisi suoda voittamisen ilon, kun ei omasta takaa löydy edes yhtä kohdetta.
Joo toi vittuilu vie viimesetki tipsarit täältä eikä kukaan haluu mitään antaa. Mut kova pitää olla taso täälä jos Bhovenin voittoi yltää.