Eli onko teidän mielestä n. 16cm pitkä ja n. 4cm levee mela liian pieni...?
Naispuoliset henkilöt katsokaa
Tämä
209083
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mikä on liian pieni ja mikä ei?
Sehän on faktaa että jokaista kiinnostaa ja kiihottaa erilainen kalu. Makuja on niin monia, kuin kalujakin.
Mikä on toiselle iso, voi olla toiselle pieni.
Ja edelleen haluaisin painottaa naisten alapään lihasten treenaamisen tärkeyttä. sehän se kalun saa tuntumaan.
Eniten kuitenkin ratkaisee se miten mies osaa kaluaan käyttää ja miten hän sillä lykkii.
Ja tämä ei ole sitä perinteistä peenis kateutta ;)
hanki parempaa tekemistä typerys
liian pieni. Ei tunnu missään tuommonen nakki. Ammu ittees päähän luuseri.
sori vaan.......
kun kerrot totuuden. Kohta sinua haukutaan horopilluksi tuon pienimunaisen mies ennemistön taholta. Itselläni on 21 cm ja leveyttä 5 cm.
Onko se jo sopiva?
Sulla sopiva.. Mut sit vielä se et osaatko käyttää sitä munaas hyvin, ei se koko aina ratkase. Se voi kiihottaa vähän aikaa,mut jos ei osaa sillä mitään tehä ja laukee äkkiä,niin sillo se on aika huono asia.
pieni Pauli hyvä ja varsin velttokin ilmeisesti, kun joudut täältä seuraasi etsimään?
Osaan joo. Yksi yhden illan juttu kerran sanoi: "Mua ei koskaan ole nussittu näin hyvin ja näin isolla"
Tämä lähiörouva oli kuitnkin jo päälle 40:n ja ilmeisen kokenut pokaamaan miehiä.
Paula, olet ilmeisesti horopillu :) ja ruma koska joudut täältä seuraasi etsimään.
Kuka muuten sinulle sanoi että etsin täältä seuraa?
se Pauli sitten olikin..Nauraa hih hih..Vähän provosin sua jä sä menetit tahdikkuutesi heti..
Taisi se löysä heitto sitten pitää Paulin kohdalla kutinsa kun noin herkesit vihaiseksi..??
...lueppas tarkemmin ed. viestitkin niin tajuat tsoukin. Tiedänhän minä että sinä kastut jo pelkästä ajatuksesta saada jalkovälissäni olevaa salamimakkaraa.
plinssi nakkiasi? Sillä senhän sinä omistat..Pusi pusi...
Tilastollisesti yli 99 % varmuudella minulla ei ole tämmöinen 21 x 5,1 mutta entäpä jos kuulunkin tähän vajaaseen prosenttiin niinkuin väitän. Lisäksi olen komea ja hyvin toimeentuleva, en kovin fixu koska täällä kirjoittelen, mutta teenhän sen anonyyminä niin se on helppoa. Otatko riskin? ettet ehkä koskaan tapaisi minunlaistani jota kuitenkin haluat.
Nyt olen siis varma, että Paulin täytyy olla oikein iso iso kyrp... mies...Aaaahhh...
Pauli haluan sua..Pistätkö puhelinnumerosi niin soitan jo tänä iltana..?
pusi pusi..Sinä tuhma, rikas,komea, iso kyrp... gentleman..Olet niin vaatimatonkin...Ota minut nyt...
Paulasi
Maltahan vielä, kerroppas itsestäsi yhtä totuudenmukaisesti kuin minä olen kertonut itsestäni!
Vai oletko se sama Paula joka tuli 3 vuotta sitten tyrkylle Jyväskylässä ja vikisi ja ulisi koko yön ettei viereisissä hotellihuoneissa saatu nukuttua?
Heikko itsetunto ei ole koskaan kuulunut ominaisuksini!
Sinulla on ihan hyvänkokoinen, älä ole huolissasi!! :)
Katsokaa http://www.netti-veikkaajat.net/ osoitteesta ("More games") nappulasta se kolmas kuva voiko olla että tuonvärisiä on olemassa ! ?
Vastatkaa
vastatkaa
vastatkaa !
Kyllä sillä hyvät orkut saa aina!ja nainenkin jos ei ole leipäuuni ja osaa muutakin kuin kalastaa lahnaa pilkillä. Megamelahan ei koskaan täysin jäykisty kokoaan vaan on semmoinen löysä makkara. 16-18cm on kovaa kamaa kun käyttäjä tietää mitä tekee, ja nainen todellakin ulvoo jos sitä haluat kysellä.
Anteeksi olen todella idiootti kun sanoin että tolla ei tee mitään, ja sitä että oon komee,iso munanen ja rikas. En ole noista mitään muuta kuin rikas pikku kullinen homoseksuaali. Minut on vielä hemmoteltu pilalle. Terveisin Pauli.
No niin, tässä sitä ollaan. Rikas pikkukullinen hemmoteltu homoseksuaali, kuten itseäsi kuvasit, on myös VARAS! ja käyttää toisen nikkiä. Toivottovasti sait edes orkut!
Minulla ei ole mitään syytä pyydellä anteeksi!
terveisin Se oikea Pauli