Mieluummin paskon housuun

kun ajan sitikalla.
6473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on omat erikoisuutensa.

Äänestä

Senkun päästelet paskasi housuihisi jos se sinua lämmittää edes hetken. On eri asia mitä muut tuumivat asiasta ja mitä sanovat EU:uun päästödirektiivit tuosta steriilistä paskastasi vaikka oletkin impotentti.

Äänestä

yksi selitys miksi aina paskot housuusi. Ei mikään hyvä selitys, mutta kuitenkin.

Äänestä
  • lämmittäähän se vähän aikaa aloittajan mieltä ja persettä. Mutta kyllä äiti suuttuu kun jatkuvasti saa ison miehen housuja olla pesemässä

    Äänestä

Niinhän se kuulemani mukaan pitää siellä vanhainkodissa tehdäkin hoitohenkilökunnan vähyyden takia. Ajokorttihan sinulta on otettu
pois etkä siten voisikaan oikeaa autoa ajaa.

Äänestä

Joulu tulee, vaihdettiino sinulle housut tai vaipat ? Eikös olekin mukava olla siiheen saakka kunnes paskoot taasen ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


steriili. kirjoitti:

kun ajan sitikalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu