Malmössa on näkyvissä nyt se mikä meillä on edessä jos jatketaan samanlaista maahanmuuttopolitiikkaa kun nykyään tehdään.
Sanokoot sossutantat ja muut suvaitsevaiset mitä tahansa.
Sanokoot sossutantat ja muut suvaitsevaiset mitä tahansa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Eivät Suomalaiset sosiaalitantat ja muut"humanistit"ymmärrä sitä kulttuurien eroa mikä tässä maailmassa vallitsee.Näidentanttojen pitäisi mennä arabimaihin töihin niin oppisivat tietämään mitä sana"rasisti"todellisuudessa tarkoittaa.Onhan aivan hyvä,jos Suomeen tulee olkomailta ammattitaitoisia ihmisiä töihin.Sillä ei ole niin suurta väliä,mikä heidän ihonvärinsä on!Se on tärkeämpää miten kohdellaan näitä niinkutsuttuja "pakolaisia".Näillä venkuloilla ei ole sosiaalitanttojen todistelusta huolimatta useimmillakaan minkäänlaista pakolais-statusta.Tulevat muista senghen maista.Näille huijareille pitää saada laki nopeaan palautukseen sinne mistä tulivatkin.Näitä venkuloita on Suomessa jo turhan paljon.Kohta nähdään Ruotsin ja Pariisin tapahtumat myös Suomessa.Äkkiä järki käteen!
Itse en ole rasisti. Mutta en ymmärrä myös tolkutonta maahanotto politiikkaa. Ei ihonvärillä ole tai mitä tahansa mutta kun meilläkin on omat ongelmamme mitkä pitäisi saada hoidettua se on suuri pointti työttömyyttä myöten.. työpaikassa jossa olen on paikassa joka on aika pieni niin 4 ulkomaalaista ja tekevät tosi hyvin työnsä ja ovat hyviä tyyppejä kaikki oikeasti kunhan ensin "jotenkin" tutustuu heihin.