Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tiukkuus

Naiset, kertokaa miten jumppaatte lantioseudun lihaksia, että pimppi pysyy tiukkana... ite oon alkanu miettiin, josko toi oma ois aika löysä, kun ei oikein tunnu missään (tietysti aluksi tuntuu kireältä, mut ku aikansa nai niin löystyy...). Auttaako se kun itse supistelee niitä lihaksia? Kertokaa vinkkejä, haluaisin yllättää miehenkin :)
52455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä se auttaa,kun supistelee niitä lihaksia. Itse olen saanut mieheltäni hyvää palutetta siitä, kun seksin aikana supistan lihaksiani,niin mies saa helposti. Se on mukavaa, kun pystyy "kireyttämään ja löysäämään"... Kokeile,ku oot vassas,niin keskeytä tarpeesi ja sit jatkat. Mut pystyy sitä muutenki vaa nykäyttämään..

Äänestä

Nimenomaan se itse supistelu auttaa, kun olet löytänyt ne oikeat lihakset joita supistella.Kymmenen supistuksen sarjoja puolikymmentä, välissä kymmenen sekunnin tauko. Niitä kun teet päivän mittaan muutaman kymmenen niin jo alkaa puristukset tuntumaan kaverisi kyrvässä.Geishapallot on myös hyvä treenauskonsti.Paina toinen sisälle ja yritä lihaksia supistamalla imaista toinenkin sisään. Kun onnistuu,niin pukkaa pallot ulos yksitellen tai toisen tultua ulos vedä se takaisin.Lisäkonsteja löytyy mailaamalla [email protected]

Äänestä

Pimppajumpan apuna olen käyttänyt geishapalloja. Niillä treeni on tosi helppoa, sillä pallot liikkuessani hoitavat homman itsestään.
Kokemusta kohta 2 vuotta, ja pidän lähes päivittäin. Sitäpaitsi antavat samalla mielihyvän tunteen, eikä esim. työpaikalla kukaan tiedä...

Äänestä
  • esim, kun kävelet ja jos kolisee, niin miten niin työkaverit ei oo huomanneet. Et kai kuvitelllut etta ne tulis kysymään " onpa kiva kolina, mahdatko käyttää geishakuulia?"

    Äänestä

  • ne, kirjoitti:

    esim, kun kävelet ja jos kolisee, niin miten niin työkaverit ei oo huomanneet. Et kai kuvitelllut etta ne tulis kysymään " onpa kiva kolina, mahdatko käyttää geishakuulia?"

    Ekat palloni pitivät tosiaan jonkun verran ääntä, mutta nämä n. vuosi sitten hankkimani ovat melko hiljaiset. Jos kädessä heeiluttaa voimakkaasti, niin sitten kuuluu vaimea "kolina". Eli: ovat ihan turvalliset käyttää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisille! kirjoitti:

Naiset, kertokaa miten jumppaatte lantioseudun lihaksia, että pimppi pysyy tiukkana... ite oon alkanu miettiin, josko toi oma ois aika löysä, kun ei oikein tunnu missään (tietysti aluksi tuntuu kireältä, mut ku aikansa nai niin löystyy...). Auttaako se kun itse supistelee niitä lihaksia? Kertokaa vinkkejä, haluaisin yllättää miehenkin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu