Ihmeellistä itkemistä täällä. Taitaapa olla Viasatin kilpailijoiden kommentteja palsta täynnä.
itse vaihdoin syksyllä canal digitalin perhepaketin ja plustv paketin viasatin satelliittipakettiin. nyt saa maikkarin formulat ja koko viasatin tarjonnan tv1000 leffakanavat. ja vielä halevmmalla!
eikä se asiakaspalvelu missään virossa ole. tai sitten siellä puhutaan suomea savoksi murtaen. kaksi kertaa olen soittanut ja molempina kertoina päässyt läpi muutamassa minuutissa.
Viasat toimii
Tuomas2008
2
481
Vastaukset
- huonosti ...
No toimiihan se, mutta hemmetin huonosti ... Luulisi sillä hinnalla saavan toimivankin tuotteen, mutta Viasat vähät välitää asiakkaittensa tyytyväisyydestä....
- viasat
olen kilpailuttanut aina kaikki, vakuutukset, sähköt ym mutta kyllä viasat on joka kerran tarjonta/hinta on ollut paras.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755