Kotkan energia rahastaa

Kaukolämpö nousee 7 %, samalla kun polttoaineiden hinnan ovat alimmalla tasolla moneen vuoteen!
1220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

minua kerrostaloasukasta 44 neliön asunnosta n.35 e kolmen kuukauden välein, hellaa käytin kerran viikossa kun tein viikon ruuat kerralla. Nyt Kotkassa Kymen Sähkö pulittaa 54 neliön asunnosta 80 euroa kahden kuukauden välein. Mikä helvetti tässä asunnossa vetää sähköä ? Omaa saunaakaan ei ole ja hella on uusi. Vanhat 50- luvun paskat vievät sähköä paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


törkeästi! kirjoitti:

Kaukolämpö nousee 7 %, samalla kun polttoaineiden hinnan ovat alimmalla tasolla moneen vuoteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu