Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sain just vaimolta pyllyä

Eipä vois uusi vuosi paremmin alkaa. Mun vaimo ei ole pyllyseksin ystävä...mutta tuli hakemaan mut yläkerrasta surffaamasta pari vuotta sitten ostettu pvc-mekko päällä ja vei sänkyyn. Oli vielä valmistellut juttuja ja sitoi kädet kiinni. Mielettömän kiihoittavan "rääkkäyksen" jälkeen istui päälle ja otti pyllyyn. Voe elämän kevät, toisinaan sitä kokee mies olevansa onnellinen. Nyt on juuri sellainen hetki, hyvää uutta vuotta kaikille jotka ovat saaneet pyllyä, jotka toivovat saavansa joskus pyllyä ja myös niille jotka pitävät kyseistä seksin muotoa jotenkin sairaana. Huhhuh ja hyvää yötä.
69125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Me harrastetaan aika usein peppuseksiä, yleensä mun pyynnöstä. Ei mies ole koskaan vastaan laittanut ;)
Mutta tuntuuko se sitten miehestä paremmalta kuin siitä niin puhutaan ja miehet tuntuu haluuvan?

Äänestä
  • En tiedä kummasta tuntuu paremmalta, kokemusta on vaan miehen näkökulmasta:)

    Luulen että peppuseksin kiihottavuus on isolta osalta mun kohdalla sitä, että on niin hiton hienoa kun vaimo käyttäytyy riettaasti ja epäsovinnaisesti. Aika harvoin harrastetaan "kakkoseen" ja tämä oli eka kerta kun pääsin sinne vaimon aloitteesta. Ehkä siksi tuntemus oli että pää räjähtää. Ja jonkin pää taisi räjähtääkin.

    1Äänestä

Se on ihanaa, ainakin näin naisen näkökulmasta. Aina takuuvarma orgasmi!!!! Jatkakaa samaan malliin! T. Eronnut sinkku

Äänestä
  • naisen näkökulmasta ihanaa kun mies saa harvoin peppua ja nauttii,mut nauttii siitä nainenkin.taivallista!!!

    Äänestä

  • ainiin, toisesta sinkusta =).

    Äänestä

Peppuseksiin ja seksiin yleensäkin liittyy miehen mielestä paljon muutakin kiihottavaa kuin se tunne peniksen ympärillä. Monesti vaan luullaan, että miehelle penis on kaikki kaikessa. Onhan se tärkein, muttei sillä kaikki selity.

Peppuseksissä ainakin minulla kiihottavaa on se pepun muoto. En koe läheskään niin kiihottavaksi peppua, joka on esim liian pieni tai omaan makuuni epänaisellinen. Olen ollut naisten kanssa, joilla peppu on selvästi ollut löysempi kuin vagina, mutta silti peppuseksi on ollut omalla tavallaan kiihottavampaa ja paremman tuntuista.

Nykyisin olen naimisissa ja vaimolla on sekä erittäin tiukka vagina, että erittäin tiukka peppu. Yleensähän peppu löystyy jo muutaman minuutin aktin aikana, mutta vaimollani tämä löystyminen on pientä ja anus pysyy tiukkana. Tiukkuus tuntuu myös syvemmällä eikä vain suuaukolla, kuten yleensä sanotaan olevan.

En kuitenkaan sanoisi, että peppuseksi tuntuu paremmalta kuin vaginaaliseksi. Tai oikeastaan meillä seksissä parhaat vibat lähtevät kyllä henkisestä yhteydestä ja hellistä sanoista fyysisen tunteen jäädessä säestäjän paikalle. Mutta siis monesti kuitenkin vaginaaliseksi tuntuu peniksessä intensiivisemmältä ja syvällisemmältä, hellemmältä. Mutta peppu taas on vietävän pehmeä ja ja ja ... :D

Ymmärrätkö nyt? Vähän niinkuin koittaisi verrata hampurilaista ja kermamunkkia. Eihän niistä ota selvää kumpi on parempaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MarriedMale kirjoitti:

Eipä vois uusi vuosi paremmin alkaa. Mun vaimo ei ole pyllyseksin ystävä...mutta tuli hakemaan mut yläkerrasta surffaamasta pari vuotta sitten ostettu pvc-mekko päällä ja vei sänkyyn. Oli vielä valmistellut juttuja ja sitoi kädet kiinni. Mielettömän kiihoittavan "rääkkäyksen" jälkeen istui päälle ja otti pyllyyn. Voe elämän kevät, toisinaan sitä kokee mies olevansa onnellinen. Nyt on juuri sellainen hetki, hyvää uutta vuotta kaikille jotka ovat saaneet pyllyä, jotka toivovat saavansa joskus pyllyä ja myös niille jotka pitävät kyseistä seksin muotoa jotenkin sairaana. Huhhuh ja hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu