on niin hiljaista tänään? Jengillä krapulaa...
Tuolla Idols-palstalla sensijaan loka lentää Arin ja jopa fanien päälle, taitaa olla meidän "marttakerho" siellä puolustusasemissa? Ihan turhaan. Antaisitte niiden kauhistella keskenänsä Arin tekemisiä. Arin puolustaminen on siellä vain FFTF! Eikä Aria muutenkaan tarvitse puolustella, varsinkaan joillekin retardeille;D
Tuolla Idols-palstalla sensijaan loka lentää Arin ja jopa fanien päälle, taitaa olla meidän "marttakerho" siellä puolustusasemissa? Ihan turhaan. Antaisitte niiden kauhistella keskenänsä Arin tekemisiä. Arin puolustaminen on siellä vain FFTF! Eikä Aria muutenkaan tarvitse puolustella, varsinkaan joillekin retardeille;D
Vastaukset 27
Vanhimmat
täällä ainaki tukanjuurta jomottaa vieläkin eilinen ja "norjaa ja muita kieliä" on puhuttu ahkeraan.. Mutta Myspacessa on toki käyty tänäänkin;)
Idolipalstaa en oo lukenut aikoihin, mutta tuon perusteella siellä siis jauhetaan samaa paskaa mitä jo pari vuotta sitten. Emmää jaksa semmosta enää, mut kukin tietty tekee kuten parhaimmaksi näkee..
vakuutella. ei mene läpi.;)
Etten oo käynyt idolipalstalla vai? Miks ihmeessä siellä pitäisi edelleen pyöriä kun ei mua ne muut kiinnosta, ei entiset eikä tän kautiset? Mulle ihan sama mitä ne siellä Koivusesta jauhaa, tällä palstalla on kaikki tarvittava info mitä mä kaipaan :)
että retardia täytyy puolustaa. No omapahan on asiansa.
ei siellä SUA puolustella, retardi;D
siitä on kyse.
oot. eipäsjuupaseipäsjuupas. joo, sä oot kyllä kaikkein retardein, kun et osaa edes komparatiiveja. M.O.T. ;D
"asiallinen" arifani jota idolipalstalla mainostetaan.
vähempää kiinnostaa, eiks siellä aina oo jotain hässäkkäää joten ei siit kannata välittää.
Koivus-aloituksia Idols-palstalle. Mikähän on se syy, joka saa jengin noin sekaisin päästään.
ei hyväksy sitä et Koivunen ei suostu taipumaan idolsmuottiin! Sen pitäs ottaa kaikki biisit vastaan mitä sony sille keksii suoltaa, koska sen ura on niistä biiseistä kiinni. Sit jotkut haluaa leimata fanit haukkujiksi. Ihan joutavaa paskaa sielä jauhetaan.
enemmän käytöksestä ja kielenkäytöstä.
täysin yhdentekevä tyyppi. Ja fanit samanlaisia.
Oman turvallisuutensa vuoksi kannattaa pysytellä erossa.
uhkailemaan? No ei tunnu sullekkaan olevan yhdentekevä, kun kommentoida pitää.;)
ihan asiallinen haastattelu. Tää Kolehmais-juttu voi olla vanhakin. Heitetty vai esimerkkinä.
että sen sanomisia oli taas muuteltu..
tarjottu tod.näk. Becomingille.
seonnut Koivuseen syystä tai toisesta :D
parempi :D
kadulla tulee vastaan lauma arikoivusia, niin väistän toiselle puolelle katua.
Vanhoilla jaloilla ei pääse karkuun, jos ne sattuu olemaan pahalla päällä...
menee pää vinoon: http://www.youtube.com/watch?v=YqkUGavBYUE
noita aloituksia tekeekään niin ei ole järkeä ei! Epäilen tosin että kyseessä ei ole fani vaan sellaiseksi tekeytyvä tai jotain. Outoa on kuitenkin, että ainoastaan Koivusavauksiin näyttää jengi reagoivan. Eikö uusista idoleista ole mielipiteitä tai muuta keskusteltavaa?
muutama avaus ihan faniltakin olla, mut kyllä noi dissailu avaukset on tehnyt joku muu. Niin en tiedä miks niihin vastaillaa ja luetaan, vaikka ei kiinnosta jengiä enää.
Ehkä nämä uudet idolit on sellasia pyhäkoululaisia, ettei ne herätä ainakaan pahennusta.
että herättää kahdenlaista tunnetta. Joko-tai vähän niinkuin joku Marilyn Manson. Parempi se on kuin olla täysin ärsyttämätön ja neutraali.
tossa hiljasuuden syystä. Nyt vasta pääsin ylös :)
good for you=)
wappuna ja jussina???? en kyl keksi ;)))
wittuako meette sinne jos siis joku menee sinne idiots-siwul meuhkaamaan. wai meuhkaako prowot siel keskenään ku ei muuta keksi??? jos mul ois walta niin kertaakaan ei kukaan ees mainitsis koko härdellii saati sit alkais wääntää siit jossain juttuu. mitä siihen juuttumaan. walitettawa episodi mutta menneisyyttä. ainoo kohta jossa se on hywä mainita on arin ite ku se sooloprojektins yhteydes kertoo meriittinsä eli sen et on woittanu idiots-kisan hewin ainoona maailmas. se on ansio...muu ei oo.