Olen 39 v,naimisissa oleva,työni takia paljon ympäri Suomea liikkuva nainen.Minua on jo teinityttöikäisestä kiihottanut tilanteet joissa pääsen näyttelemään itseäni niin,että minua katsova kuvittelee minun olevan tietämätön katselijasta.Niinpä olenkin "järjestellyt" sopivia tilanteita vaikka kuinka usein.Olen bi-henkinen(tosin en ole koskaan edes suudellut naisen kanssa)joten kiihotun myös naisten katseista.Näiden esitysten jälkeen(ja jo niitä suunnitellessani) olen aivan valtavan kiihottunut.Mieheni (tai jos olen matkalla, sauvani)tekee sitten "työn" loppuun.Mieheni ei tästä harrastuksestani tiedä,enkä ole häntä koskaan pettänyt fyysisesti.Onko muita ,jotka harrastavat vastaavanlaista "esileikkiä?
Itsensä palj.
cisu
115141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Täältä löytyy toinen, joskin sinua nuorempi samanlaisesta tykkäävä. Miehelleni en ole asiasta kertonut...minusta on todella kiihottavaa tuntea vieraiden ihmisten katseet vartalollani, kun he kuvittelevat etten tiedä heidän katseestaan ;) Olen biseksuaali ja minulla on kokemusta myös naistenvälisestä, on myös ihanan kiihottavaa masturboida toisen naisen edessä...Millaisissa tilanteissa sinä olet nauttinut toisten katseista?
Itse olen esimerkiksi parvekkeella iltamyöhään käynyt alasti tupakalla ja hieman kosketellut samalla itseäni, kun vastapäisen talon eräs mies on ollut parvekkeella ja varmasti nähnyt mitä teen...nautin myös masturboimisesta parvekkeella, kun tietää että joku voi kuulla äänet. Harmi vaan että sitä voi tehdä vain kesäisin ;) Yleiset vessat ovat myös ihania runkkauspaikkoja, pukukopeissakin olen muutaman kerran pitänyt omaa kivaa. Kiinnijäämisen vaara on todella kiihottava...en kyllä yhtään tiedä mitä tekisin jos joku tulisi pukukoppiin kun olen masturboimassa! Riippuu varmaan tulijan reaktiosta.
Tilanteita on paljon erilaisia.Osa niistä sattuu kohdalle vahingossa,mutta osaa olen suunnitellut etukäteen.Etukäteen suunnitellut voi olla pieniä tapahtumia,mutta minua kiihottaa aina jo ajatuskin katseista vartalollani.Yksi,jota teen sillointällöin kesäisin on seuraavanlainen:Puen kotona päälleni paidan josta näkyy rinnat jonkunverran(itseasiassa aika hyvinkin) läpi,liivit jätän tietenkin pois ja ylänappeja sen verran auki,että kumartuessani rintoihini on suora näköyhteys.Sen päälle blazeri jonka suljen yhdellä napilla.Sitten kaupoille sovittamaan esim. kenkiä.Tiedän kaupat joissa on mies myyjiä ja valitsenkin aina heistä jonkun palvelemaan minua.Kun istuudun asettamaan kenkiä jalkoihini aukaisen takistani napin jolloin takin rintamus aukenee ja tuo rintani myyjän nähtäviksi.On kiihottavaa seurata myyjän reaktioita,kuinka katse harhailee salaa rinnoillani ja hän muuttuu jotenkin levottomaksi.
Horny 81 ,mainitsit pukukopin kiihottavaksi paikaksi masturboida...Minulle vastaavanlainen paikka on uimahallin höyrysauna.Paikkakuntamme uimahallissa on höyrysauna joka on yhteissauna,mutta naisten ja miesten puolet on erotettu löylyhuoneen poikki menevällä ketjulla.Koska höyryn vuoksi näkyväisyys on huono ei siellä pysty vartaloaan esittelemään,mutta silloin kun siellä on vain muutamia ihmisiä voi höyryn keskellä hivuttaa sormen jälkoväliin ja varovasti masturboida:)Voi sitä tunnetta...........Kun sitten pääsee suihkun alle hyväilemään saippuaisin käsin itseään niin tuskin malttaa odottaa iltaa ja oman kullan kanssa rakastelua.Miehenikin saa varmasti paljon iloa tästä harrastuksestani,vaikkei sitä itse tiedäkään...
Kirjoitustyylistä näkee että sama tyyppi on kirjoittanut kaikki aiemmat teksit ja vieläpä mies...
kuuleppas joo....anna toisten kirjotella rauhassa.nastahan noita on lukea vaikka vaikka kirjottajana ois kuka.mua aineski kiihottaa.
Ihan miten vaan, eihän se minulta tai muilta ole pois että sinä kuvittelet minun olevan mies tai et usko juttujani ;) Mielenkiintoista kuulla että kirjoitukseni kuulostaa aikuisen miehen kirjoittamalta, kun kuitenkin olen 22vuotias tyttö...¿hmm?
kiihottavia tarinoita, uuuuh!!
näkee ...........jesss
tietää, koska luulen, että oma tyttöystäväni on samanlainen, kuten olen muutamaan muuhun aiheeseen kertonutkin. Harmi vain, etti hän suoraan ole kertonut sitä, vaan olen ainoastaan ymmärtänyt sen muuten. Ehkä häntä hävettää, en tiedä, mutta olisi rehellistä kertoa siitä. En tarkoita, että sinun pitäisi miehellesi kertoa, en tunne häntä, mutta itse pitäisin asiaa pikanttina piirteenä. Omassa suhteessani olen miettinyt eroa juuri sen vuoksi, kun ymmärrän tyttöystäväni taipumuksen, mutta hän ei uskalla sitä minulle paljastaa. Herää kysymys, onko muutakin mitä hän ei paljasta. Haaveeni on suhde, jossa kaikki kerrotaan.
Onnee..
vaimollani samoja piirteitä.huomasin muutama vuosi sitte mökillämme vaimoni järjestävän näytöksiään naapurimökin isännälle ja myös niiden murkkuikäselle pojalle.ei oo mulle kertonnu enkä tiedä onko muualla tehny samaa.seurasin sivusta sitä touhua ja kyllä se kiihotti minuakin,toisaalta ottaa pattiin ku ei oo puhunnu siitä.aina niinä iltoina kun esitys oli ollu sain kyllä semmosta kyytiä....että sikälis oon tyytyväinen.
Kerran minäkin olin näkemässä kun minua vanhempi nainen oli hame ylhäällä "Hiplaamassa"itseään.
Se oli mahtava tapaus joka on vieläkin jäänyt miellyttävänä mieleen.Eikä se ihan siihen jäänyt.Tapahtui joskus 80 luvulla vantaalla.Se oli mahtava kokemus.
Mielenkiintoista :))
jutskataan lisää
[email protected]